ThePrintedBlog pomysłem na biznes

W XXI wieku , gdy odchodzimy już od papieru, wszystko co możliwe przedstawiane jest tylko w formie elektronicznej. Jednak znalazł się ktoś kto stwierdził, że obecnie najpopularniejsza część sieci powinna być drukowana. Samobójstwo? Skąd.

Blogomania opanowała świat. Coraz więcej poważnych polityków, biznesmenów , aktorów prowadzi swój elektroniczny pamiętnik. Oglądalności przewyższają wszystkie możliwe oczekiwania, a tak naprawdę jesteśmy dopiero na początku tej drogi, która powoli zaczyna się poszerzać. The printed blog wychodzi w Chicago i San Francisco.

Firmę tworzą zapaleńcy, którzy rozdają gazetę w metrze, na ulicy. Redaktorzy i kilku przedsiębiorców analizujących ten pomysł twierdzi, że jest szansa na duży sukces komercyjny. Póki co twierdzi właścicielka miesięczne koszty działania firmy to 15 000 $, a zyski to około 1000 $ tygodniowo.
Większa część kosztów pochłaniają druki i materiał – praca ludzka współpracowników jest za darmo.

Ciekawy pomysł na własną firmę, nowy kierunek, nisza na rynku spowodowała , że warto ją zapełnić. Blogi mają dziesiątki tysięcy fanów, dlaczego nie mieliby chęci przeczytać kilku z nich w drodze do pracy?

Adres internetowy:
www.theprintedblog.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top