JetLev hitem roku

Urządzenie składa się ze specjalnego skafandra zakładanego na pilocie, długiej rury dostarczającej wodę pod ciśnieniem i motoru, który ja pobiera i transportuje. Dzięki oszczędnej jednostce, która jest pchana przez siłę wody można na jednym tankowaniu pokonać ponad 300 km (!!) bez obaw o to, że trzeba będzie pływać z powrotem. Rewolucyjne w tym systemie jest właśnie prowadzenie całości, bez „zakotwiczenie” do brzegu czy innego źródła siły nośnej. Tutaj jest to całkowicie niezależny system.

Unieść jak pokazuje film można się wysoko bo ponad 6-7 metrów a maksymalna prędkość jaka pozwala osiągnąć urządzenie do ~56 km/h (!!). Zabawka w pełni tego słowa znaczeniu. Szukasz dodatkowego przychodu w kurortach nadmorskich w czasie wakacji? Kup to urządzenie i wypożyczaj turystą. Pozwolenie nie jest wymagane bo kodeks nawet nie wie co to jest.

A zyski? Mogą być olbrzymie.

Firma szuka dystrybutorów na całym świecie. Oferuje bardzo duże zniżki pod duże zamówienia, oraz osób chcących jak wcześniej napisaliśmy otworzyć JetLev Parks. Czyli punktu nadmorskie usługowe z tymi urządzeniami. Firma opracowała nawet rozgrywki dla wielu „lotników” jak gry, zabawy (!!)

Koszt urządzenia? Cena detaliczna netto to 99 000 Euro dla słabszego silnika i 119 000 Euro dla mocniejszej wersji.
Jedno jest pewne – rewolucja, rewelacja, mieszkasz i pracujesz na morzem np. w Anglii, Hiszpanii to jest idealne miejsce na zaoferowanie usług opartych na JetLev.

Adres internetowy: 

jetlev-flyer.com

Foto: jetlev-flyer.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top