Jeździsz dużo po mieście – zacznij na tym zarabiać.

Nie inaczej jest z firmą AdHitch. Twórca innowacji reklamowej. Billboardy na kołach. A co najlepsze na Twoich 4 kółkach. Specjalnie zaprojektowane platformy są montowane z tyłu pojazdu (ze względu na wagę i wielkość najczęściej terenówek). Dzięki obrotowym tablicom można wyświetlać naprzemiennie aż do 3 różnych odmian graficznych. 

Samochodem jeździsz po mieście tam gdzie są ludzie – potencjalni klienci, zainteresowani ofertą. Są przecież branże w których zarabia się „za kółkiem” – taksówkarz, kurier itd. A ta firma pozwala im zwiększyć swoje zyski.

Na stronie producenta można zapoznać się z wynikami badań, które przeprowadzili Szwajcarscy naukowcy. Otóż stwierdzili oni że stałe billboardy potrafią wygenerować 57% wzrost sprzedaży podczas gdy mobile aż 107% zwyżkę. 

A z jakim kosztem to się wiąże?

Na stronach firmy znaleźliśmy informację że wynajęcie takiej specjalnej platformy to koszt 20$ za tydzień. Oczywiście można zrobić swoje i oferować własną powierzchnię reklamową.

Idealna propozycja dla korporacji taksówkarskich, wspomnianych wcześniej kurierów, oraz generalnie do wszystkich, którzy dysponują wystarczająco dużymi pojazdami no i oczywiście robią dużo kilometrów.

Adres internetowy :

adhitch.com

Zdjęcia: adhitch.com

Podobne artykuły:

Wielki billboard na wodzie.

AnaJet prosty sposób na…drukowanie koszulek.

Reklama w kawie- to nie żart.

Agencja oferuje reklamy z mchu i bakterii

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top