Joobili- innowacyjny pomysł na portal turystyczny

Portal wywodzi się z Węgier został jednym z finalistów konkursu Mini Seedcamp – Warsaw. Kto zdobędzie główna nagrodę 50 tysięcy euro dofinansowania i półroczne wsparcie specjalistów okaże się we wrześniu w Wielkiej Brytanii.

Joobili znalazł się w śród finalistów dzięki swojej filozofii. Wszystko bazuje na dacie wyjazdu, a nie miejscu przeznaczenia. 
Na stronie głównej wystarczy suwakiem wybrać interesujące nas daty podróży. W odpowiedzi otrzymamy propozycje wyjazdów. Baza Joobili jest ogromna. Znajdziemy w niej imprezy artystyczne, festiwale, wystawy, happeningi i cały szereg innych atrakcji.

Wyniki możemy dowolnie posortować według:

  • Zainteresowań,
  • Lokalizacji,
  • Rodzaju wyprawy,
  • Potrzebnych kwalifikacji.

Po kliknięciu na daną propozycję można podziwiać zdjęcia, opisy i opinie na jej temat.
Ostatni krok to zarejestrowanie się w portalu. Umożliwi to skontaktowanie się z organizatorami i innymi osobami, które również chciałby wybrać się w tym samym czasie w to samo miejsce.

Portal Joobili to miejsce godne polecenia. Zdecydowanie ułatwia przekopanie się przez gąszcz dostępnych imprez kulturalnych.

Pomysł Jarema Salter’a jest rzeczywiście ciekawy. Na jego bazie, po lekkich modyfikacjach z pewnością powstanie jeszcze wiele witryn. Może jedna z nich będzie rodzimego pochodzenia?

Adres internetowy:

joobili.com

Foto: joobili.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top