Kamerdyner ze stali pomysłem na własną restaurację

Przebłysk innowacji i doświadczenie szefa pozwoliły na szczęście na stworzenie talerza, który nie tylko zmieścił się na stole, ale również pozwolił na zwiększenie przychodów z prowadzenia restauracji.

Many Velis, który wcześniej parał się wytwórstwem metalowych przedmiotów skonstruował dwupoziomowy talerz w kształcie litery Z. 

„Kamerdyner” ma wiele zalet. Wygląda nowocześnie przez co nadaje nawet włskim knajpkom modernistyczny charakter. Dzięki Pizza Butler restaurator może zaoszczędzić dużo miejsca na stole. Co za tym idzie blaty mogą być mniejsze, a do przestronniejszego lokalu zmieści się więcej stołów. Naczynie łatwo się myje i jeszcze prościej przechowuje. Dzięki swojemu kształtowi można składować je jedno na drugim. Many może również na życzenie zamawiającego umieścić na talerzu logo lub inicjały.

Pizza Butler dostępny jest oczywiście w kilku rozmiarach.

Można zamówić talerz na małe pizze:

  • średnica16 (głębokość/ wysokość: 8/4,5) 52.99$ (170 PLN)
  • średnica 14 (głębokość/ wysokość: 7/4,5) 45.99$ (147 PLN)
  • średnica 13 (głębokość/ wysokość: 6,5/4,5) 45.99$ (147 PLN)

Są również „kamerdynerzy” przeznaczeni do serwowania większych przysmaków:

  • średnica 18 (głębokość/ wysokość: 9/4,5) 55.99$ (180 PLN)
  • średnica 20 (głębokość/ wysokość: 10/4,5) 55.99$ (180 PLN)

Wszystkie podstawki wykonane są z grubej stali nierdzewnej i można ich używać do wielu potraw nie tylko do „ciasta mafii”.

The Pizza Butler cieszy się ogromnym uznaniem wśród gości restauracji. Do tej pory tylko jeden klient nie zwrócił uwagi na ten nietypowy przedmiot. Manny niezwłocznie opatentował swój wynalazek.

Firma jest chętna do współpracy i poszukuje nie tylko restauratorów ale również hurtowników gotowych popularyzować jej produkty na rynku.

Adres internetowy:

thepizzabutler.com

Foto: thepizzabutler.com

 

Zobacz też:

Domowa Pizzaa Erica Fosse’a

Jedzenie dla wybranych

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top