Kolorowe pokrowce na kanapki pomysłem na firmę

Stworzyły ReUsies przyjazne dla środowiska, materiałowe „pokrowce” na kanapki. Są one wyprodukowane w 100% z bawełny. Wewnątrz znajduje się nylonowa warstwa, która ma za zadanie powstrzymać ewentualne wycieki. Torebki zamykane są na rzepy, dzięki czemu zawartość zawsze pozostanie w środku.

ReUsies mogą wydawać się dość trywialnym pomysłem i chyba nawet same założycielki nie spodziewały się, że ich biznes nabierze takiego tempa. Panie musiały podnająć cały zespól krawcowych, żeby nadążyć z produkcją.

W ofercie ReUsies znaleźć można torebki w 2 rozmiarach:

  • Większe na kanapki za 8.75$ (25 PLN)
  • Mniejsze na przekąski za 6.75$ (20 PLN)

Pokrowce występują w 24 różnych wzorach i kolorach. Jest ich tak dużo, że każdy uczeń z łatwością znajdzie coś dla siebie.

ReUsies można prać w pralce, włożyć do zmywarki do naczyń, czy wyczyścić gąbką i mydłem. Czas oczekiwania na dostawę to od 8 do 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

W kwietniu 2009 roku, po zaledwie kilku miesiącach działalności, Becky Harper i Karen Whorton, sprzedały ponad 1000 sztuk wielorazowych pokrowców i zastanawiały się nad wyborem podwykonawcy. Do lipca 2009 roku firma ReUsies doczekała się już kilku artykułów w prasie, kilkunastu notek w internecie i 2 relacji telewizyjnych.

ReUsies to zielona i opłacalna alternatywa dla używanych codziennie plastikowych lub papierowych torebek. 
Założycielki firmy są gotowe na współpracę i czekają na kontak potencjalnych przedstawicieli i dystrybutorów.

Adres internetowy:

reusies.com

Foto: reusies.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top