Koszyki wyświetlają reklamy – już niedługo

Reklamy są wyświetlane w rączce wózka, w twardej bezpiecznej obudowie, a ich treść jest przesyłana bezprzewodowo. Reklamodawca , lub sprzedawca logują się na stronie Modstream i wpisują żądaną akcję , następnie wybierają market w którym ma się pojawiać reklama, godzinę i aktywują.

Świetny pomysł, zwłaszcza , że dzięki takiemu systemowi można bardzo dokładnie zainteresować określona grupę docelową reklam. Region kraju itp. Załóżmy że we wschodniej Polsce chcesz sprzedać więcej cukru w okresie świątecznym , a Warszawie więcej czekolady, a w Poznaniu karpia. Wystarczy, że ustawisz odpowiednie wartości w systemie i już wszyscy widzą określone reklamy.

Do tego można nawet ustawić godziny wyświetlania reklam. Rano produkty żywieniowe, po południu piwo i inne. Zainstalowana bateria wystarczy aż na 5 lat działania!

System właśnie jest testowany w 8 stanach w sieci Home Depot w USA. Koszt takiego systemu jest niewielki. 1 stacja nadawczo-odbiorcza dla całego marketu. Łączy się poprzez Internet z siedzibą, gdzie wczytywane są ustawienia ze strony internetowej. 

Adres internetowy:

modstream.com

Foto: modstream.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top