Naklejki na samochód pomysłem na biznes

Przedsiębiorstwo to ma w swojej ofercie szeroką gamę naklejek na samochody, zaprojektowanych przez światowej sławy artystów takich jak: Si Scott, Emil Kozak, Buff Monster, Jon Borgerman czy Erik Otto. Infectious przyjmuje także od swoich bardziej kreatywnych klientów zlecenia na wykonanie zaprojektowanej przez nich naklejki.

Każdy może też wziąć udział w konkursie tematycznym. Niedawno rozstrzygnięto konkurs, którego bohaterem był Barack Obama. Zgłoszone propozycje zostały ocenione przez jury, a projektant zwycięskiej naklejki otrzymał 100 dolarów i prawo do 5% ze sprzedaży swojego wzoru. Nagrodą za najlepszą naklejkę miesiąca jest 400$ i produkty firmy Infectious o wartości do 400$.

Ceny naklejek kształtują się na poziomie 35$ za pojedynczy symbol, aż do 400$ za cały zestaw. Są tak zaprojektowane, żeby utrzymały się na karoserii przez około półtora roku.

W czasach customizacji i chęci wyróżniania się z tłumu sprzedaż naklejek na samochody może okazać się świetnym pomysłem. Na biznes oczywiście.

Adres internetowy: 

infectious.com

Foto: infectious.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top