Nie lubisz czekać na kelnera w restauracji ?

Urządzenie zaprojektowano tak by mogło być umieszczone przy każdym stoliku. W restauracji czy barze – oczywiście. Ma kilka podstawowych funkcji wśród nich :

– wirtualne menu,
– gry,
– możliwość opłacenia zamówienia – naszym zdaniem najważniejsza

Początek użytkowania to wprowadzenie kilku danych takich jak numer stolika, oraz ilość osób zamawiających. Po chwili wyświetli się menu. Wszystko jest wyjątkowo proste i przejrzyste w obsłudze. Dzięki możliwością rozbudowy menu restauratorzy mogą każdą potrawę przedstawiać ze zdjęciem. Wysokiej jakości wyświetlacz na pewno idealnie odwzorowuje wygląd prezentowanych potraw. 

Całość połączona jest z kuchnią. W momencie zatwierdzenia zamówienia przez zamawiających przy stoliku, drukuje się ono w kuchni, gdzie natychmiast może się nim zająć kucharz. Kelner nam tylko przynosi posiłek. Wszystko odbywa się bez zbędnego oczekiwania na kartę, podejście by zamówić czy oczekiwanie na zapłatę. Tego zapewne nikt w restauracji nie lubi.

Do każdego zamówienia można zrobić swój osobisty przypis – np. „średnio wysmażony” by dokładnie opisać swoje preferencje.

W trakcie oczekiwania na posiłek można pograć w wbudowane gry, poczytać o ciekawych wydarzeniach dziejących się w okolicy…możliwości jest wiele.

Zaraz po posiłku można wystawić ocenę restauracji, która ląduje natychmiast u kierownika. Jeżeli coś będzie nie tak masz pewność, że właściwa osoba ją otrzyma. 

Tablety nie mają na celu zastąpić obsługi w restauracji, a w zasadzie usprawnić system zamawiania i płacenia, oraz mogą przedstawić bardziej rozbudowany skład posiłków. Dzięki temu można szybko uniknąć niechcianych pomyłek osób uczulonych np. na mleko.

Adres internetowy:

www.elacarte.com

Zdjęcia: elacarte.com

Podobne artykuły:

Yogurtini- restauracja z pomysłem

BUStaurant- luksusowa kuchnia na kołach

Jedzenie z czasów 2 wojny światowej.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top