Ogórki ze smażoną papryką – pomysłem na biznes

Wszystko zaczęło się wiele lat temu kiedy pewna kobieta postanowiła sprzedawać swoje wyroby, które w domu były uważane za świetne.

Niewiele lat później kiedy w programie Oprah Winfrey opowiedziała o tych świetnych ogórkach, sprzedaż, która i tak bardzo szybko wzrastała, wręcz poszybowała.

Wszystkie ze sprzedawanych słojów z ogórkami i dodatkami jak czosnek, smażona papryka, fasola z sosem sojowym, oraz inne są zakręcane ręcznie, dzięki temu mamy pewność, że wszystko jest najwyższej jakości- mówią właściciele.

W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do tradycyjnych sprzedawców jak, którzy produkują dla nas smaczne ogórki. Rynek jest praktycznie podzielony na  2-3 sprzedawców. Żadnej specjalizacji i lepszych gatunkowo odmian, a przecież my Polacy uwielbiamy zarówno korniszony, jaki kiszone.

W jaki sposób powstają nowe smakowe odmiany? – oni nie są specjalistami tylko sami metodą prób i błędów tworzą nowe produkty. Pomysł pokazuje jak można stać się niezależnym podążając za swoim hobby. Najważniejsza jest wytrwałość w tym co się robi. Nie warto zrażać się negatywnymi opiniamii innych. Poprawiać, udoskonalać i napewno zostaniemy docenieni.

Adres internetowy:
www.rickspicksnyc.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top