Piękna sylwetka pomysłem na portal

Ten innowacyjny portal powstał, żeby pomóc ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami. 
Badania dowiodły, że wizualizacja sylwetki jest bardzo ważna. Ma pozytywny efekt na psychikę i co za tym idzie cały proces odchudzania. 

Zainteresowane osoby mogą wysłać do pracowników strony internetowej własne zdjęcie. Fotografia musi spełniać pewne wymogi odnośnie ostrości, pozy, koloru tła i rodzaju ubrań.

Za wykonanie:

  • jednej wizualizacji należy zapłacić 14.99$ (43 PLN),
  • druga zamówiona fotografia kosztuje 9.99$ (28 PLN),
  • a trzecia 4.99$ (14 PLN).

Klientki i klienci za dodatkowe 2$ (6 PLN) dolary mogą wybielić zęby, usunąć zmarszczki, wyrównać skórę i usunąć wszelkie niedoskonałości.

Obrobione zdjęcie ujmuje z reguły od 3 do 5 kilogramów. Jest to najbardziej realny i motywujący rezultat. Jeżeli klient ma zamiar schudnąć jeszcze więcej, wtedy zaleca mu się zrobienie kolejnego zdjęcia po pewnym czasie. 

Fotografie są przerabiane ręcznie. Uwzględnia się budowę kości i kształt sylwetki. Pracownicy firmy nie używają programów, które tylko zwężają postać, zatracając przy tym realistyczne kształty.

Na gotowe zdjęcie klienci muszą poczekać od 2 do 3 dni roboczych.

Nadwaga jest coraz groźniejszą chorobą cywilizacyjną. Szczególnie w krajach wysokorozwiniętych jest ona zmorą społeczeństw. Dobrze, że powstają firmy, które oprócz czerpania korzyści materialnych, chcą pomagać innym w walce o zdrowie. 

Adres internetowy:

thinnerview.com

Foto: thinnerview.com

Zobacz też:

Restauracja Zawał serca- pomysłem dla Ciebie

Znaczki pocztowe z Twoim zdjęciem

ZenBurger – czyli zdrowy pomysł na firmę

Jedzenie na piątkę z plusem

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top