Dorm in a box, czyli pomysł na akademik

Co zrobić żeby nie rozpocząć studiowania od ujemnego stanu na koncie? Nowa inicjatywa amerykańska Dorm in a box znalazła rozwiązanie.

Dorm in a box dostarcza świeżym żakom, wszystko to czego nowy mieszkaniec akademika może potrzebować. 
Dzięki zorganizowanemu transportowi i atrakcyjnym cenom, niższym niż hurtowe, kupując zestaw można zaoszczędzić aż 70%.

W ofercie Dorm in a box znajdziemy trzy ciekawe pakiety: Dorm 101, Dorm 201 i Desk 301.

  • Pierwszy z nich jest najbardziej podstawowy i najobszerniejszy, liczy aż 35 pozycji. Niektóre oferowane artykuły to: pościel, materac, zestaw kuchenny, kosz na śmieci, wieszaki, wiszące półki, zestaw narzędzi, karty do gry i wiele innych. Za wszystkie niezbędne na starcie rzeczy trzeba zapłacić 199$ (573 PLN).
  •  Za 99$ (285 PLN) do nabycia jest kolejny zestaw, zawierający przedmioty mniej potrzebne, ale podnoszące komfort mieszkania. Znajdziemy w nim między innymi: bawełniany szlafrok, przestronne półki czy wiatrak.
  • Desk 301, to jak sama nazwa wskazuje, zbiór artykułów, bez których nie można się obejść przy pracy. Lampka, długopisy, mazaki, zszywacze, kalkulator, nożyczki i wiele innych. Pełne wyposażenie biurka kosztuje 69$ (198 PLN).

Dorm in a box kieruje swoje usługi do studentów, ale też do władz uczelni. Firma należy do Association of College and University Housing Officers-International z siedzibą w Ohio. Namawia gestorów akademików do kupowania zestawów dla studentów. Zwiększa to atrakcyjności uczelni i umożliwia mniej zamożnym adeptom równy start.

Firma Dorm in a box szanuje środowisko naturalne i wszystkie jej działania to uwydatniają. Proces produkcji wyrobów oferowanych przez przedsiębiorstwo minimalizuje powstawanie szkodliwych odpadów. Zamawianie zestawów zmniejsza też ruch w sklepach, co powoduje, że spada emisja dwutlenku węgla.

W Polsce akademiki, w rozumieniu zachodnim, dopiero powstają. Co roku przybywa studiujących, którzy muszą zmienić swoje miejsce zamieszkania. Akademik w pudełku, jest ciekawym pomysłem, który z pewnością pozwala na duże oszczędności klientom i na spore zyski przedsiębiorcom.

Adres internetowy:

dorminabox.com

Foto: dorminabox.com

 

Czytaj też:

Co zrobić z rzeczami po studiach – jest rozwiązanie

Sposób na akademicką nudę ciekawym biznesem

Skorumpowany portal pomysłem na biznes

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top