PIN IT – pomysł na bar rowerowy

Jak wiadomo w Polsce przemieszczanie się rowerem po mieście jest bardzo popularne. Raz, że można łatwo i szybko ominąć korki, jest ekologiczny i zmusza nas do wysiłku fizycznego z pozytywnymi skutkami dla naszego zdrowia. Miłośnicy jednośladów zapewne cieszą się, że co roku przybywa wiele kilometrów nowych ścieżek rowerowych. Zapewne ucieszyliby się jeszcze bardziej, gdyby ziściła się w naszym kraju wizja pewnego pomysłu designerskiego studia Store Muu z Japonii.

Wymyślili oni bowiem coś na zasadzie baru, stolika dla rowerów. Nie zsiadając z roweru można przy nim zjeść lunch, skorzystać z laptopa nie ważne czy jesteśmy w parku czy kawiarni. Nie trzeba szukać specjanego miejsca na nasz rower, zabezpieczać go przed kradzieżą oraz miejsca czy gdzieś, gdzie możemy usiąść. PIN IT – bo tak nazywa się ten projekt to rodzaj stojaka na rower połączonego ze stolikiem. Umieszczamy koło w miejscu do tego przystosowanym a zamiast na krześle cały czas siedzimy na naszym rowerze.

PIN IT może być wykonany z drewna, mocnego plastiku czy metalu. Może składać się pojedyńczych, jednoosobowych modułów lub większych, połączonych ze sobą. Może być zamontowany w pobliżu ścieżek rowerowych czy depataków. Można go również tak skonstruować, aby móc go przenosić w dowolne miejsce. Dodatkowo według mnie jest świetnym nośnikiem aby zareklamować swoją firmę.

Artur Stasiak

Adres internetowy: storemuu.com

Zdjęcia: storemuu.com

 

Zobacz także:

Rower do przeprowadzek.

Revolight – rowerowe światło

Rower dla całej rodziny pomysłem na biznes

Automaty z częsciami do rowerów pomysłem na biznes

Pomysł na świetLny biznes rowerowy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top