Pomysł na nietypowy portal windykacyjny

Główny bohater, dwudziesto kilkuletni absolwent anglistyki boryka się z codziennymi problemami. Chociaż Jason skończył studia, pracuje jako recepcjonista i marzy o odmianie. Marzy też o trwałym związku. Pewnego razu los się do niego uśmiecha. Spędza upojną noc z piękna Jane i …pożycza jej parę swoich markowych jeansów. Po serii telefonów i maili nie może się z nią skontaktować i zdegustowany stwierdza, ze chciałby tylko odzyskać swoje spodnie.

Jest to jednak tylko wstęp. Na stronie internetowej autora znajdziemy nietypowy bezpłatny serwis, dla wszystkich tych, którzy chcą coś odzyskać. Nieuczciwemu posiadaczowi naszych rzeczy możemy wysłać wiadomość w formie wideo, w której aktor komediowy w bezpośredni i niewybredny sposób przemówi mu do rozsądku.

Żeby całość nabrała realnego wyrazu, internauci mogą ją dowolnie modyfikować. Po pierwsze należy wybrać imię dłużnika. Do dyspozycji mamy długą listę imion angielskich. Możemy tez posłużyć się innym zwrotem takim jak złotko, kochanie czy przyjacielu. W razie potrzeby znajdziemy też mocniejsze epitety. Następnie, również z listy, wybiera się rzecz którą chcielibyśmy odzyskać. Nie pozostaje nic innego niż podpisać się pod wiadomością. Nie trzeba podawać imienia, można podpisać się jako „eks” lub „wiesz kto”.

Zobacz przykładową wiadomość

Należy jeszcze tylko podać e- mail i kliknąć „wyślij”. Po chwili nasz znajomy otrzyma wiadomość wraz z wersją video w formie piosenki.

Portal operuje na razie tylko w języku angielskim i jest to jedyny mankament, który z uwagi na dowcip i polot można chyba wybaczyć.

Nikt nie prowadzi statystyk, czy ta forma windykacji jest skuteczna. Jedno jest pewne: zdecydowanie podnosi ona szanse na odzyskanie własności, a przy tym podsuwa nowy pomysł na polskojęzyczny portal.

Adres internetowy:

ijustwantmypantsback.com

Foto: ijustwantmypantsback.com

Zobacz też:

Inmod wprowadza nowa usługę – zaprojektuj…

ZocDoc czyli znajdź lekarza i umów się na wizytę

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top