Pomysł na torebkę jak z billboardu

Sarah –Jane brytyjska kobieta interesów od lat z powodzeniem prowadzi agencje designerskie. Jej ostatni projekt Essjaybags postanowiła uruchomić wraz ze swoją mamą, która przez 30 lat pracowała w branży tekstylnej

Kolekcja Essjay to niepowtarzalne torebki damskie zrobione z przetworzonych bannerów reklamowych. Każda z nich jest szyta ręcznie w Wielkiej Brytanii przez doświadczone szwaczki. 
Produkty są wzmacniane od wewnątrz i z zewnątrz przez specjalne warstwy. Szczególnego charakteru nadają im też guziki w stylu vintage, broszki i klamry.
W ofercie Essjay nie znajdziemy 2 takich samych wyrobów.

Sarah robi tez torebki na specjalne zamówienie. Cały proces trwa około czterech tygodni. 

Torebka Essjay może być idealnym prezentem. Za pośrednictwem sklepu internetowego można kupić bon o wartości 295 £ (1 400 PLN) i podarować go bliskiej osobie. Posiadaczka kuponu spotyka się z projektantką, opowiada jej o wymarzonej torebce i cieszy się nią już po miesiącu.

Essjaybags to zupełnie nowa inicjatywa. Przedsiębiorstwo przygotowuje na razie kanały sprzedaży. Już niedługo brytyjskie klientki będą mogły zamawiać poprzez stronę internetową, lub robić zakupy w jednym z kilkudziesięciu sklepów na terenie Anglii.

 
Essjaybags to również ciekawa propozycja dla korporacji. Który pracodawca nie chciałby najlepszym pracownicom sprawić prezentu w postaci eleganckich torebek, zrobionych ze starych firmowych bannerów.

Adres internetowy:

essjaybags.co.uk

Foto: essjaybags.co.uk

Zobacz też:

Nieśmiertelnik z polotem

Własny biznes czyli powrót do przeszłości

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top