Portal randkowy dla ludzi HIV-pozytywnych

Positive Datings to serwis randkowy dla ludzi, którzy są zarażeni wirusem HIV (ludzkim wirusem upośledzenia odporności). Ludzi, którzy z wirusem muszą zmagać się do końca życia. Wiadomo, że komuś takiemu trudno znaleźć partnera. Każdy ma prawo do szczęścia i miłości, więc dlaczego tacy ludzie są dyskryminowani? Niestety bierze się to z ignorancji ludzi i ich niedojrzałych poglądów na temat tego, jak HIV można się zarazić. Tacy ludzie, wiedząc, że ktoś jest chory, nie chcą przebywać nawet w jedym pomieszczeniu z taką osobą bo boją się zarażenia. To tylko świadczy o ich totalnej niewiedzy (wirusem można się zarazić nie tylko przez kontakty seksualne). A w takim wypadku jak człowiek HIV-pozytywny ma stworzyć z kimś normalny związek czy wejść w bliższe relacje? Dlatego, słysząc potrzeby części społeczeństwa, Brandon Koechling oraz Paul Graves, stworzyli tego typu portal randkowy.

Serwis działa podobnie jak inne tego typu portale. Wystarczy się zarejestrować, dołączyć swoje zdjęcia, wpisać swoje dane by stać się widocznym dla innych użytkowników. Będą zarejestrowanym na Positive Datings logiczne, że przed spotkaniem, druga osoba będzie wiedziała, że ten ktoś jest zarażony wirusem HIV. Napewno nie ucieknie posiadając tę wiedzę. Opłąty za korzystanie z serwisu nie są duże. Kilkanaście dolarów miesięcznie bądź roczny abonament za 60 dolarów.

Idea jest prosta. Oprócz możliwości zarobienia na tym biznesie pomagamy także tym ludziom, którym z powodu ich choroby nie udaje się znaleźć partnera i którzy nie mają szans na normalne życie.

Artur Stasiak

Adres internetowy: positivesdating.com

Zdjęcia: positivesdating.com

 

Zobacz także:

Muzeum złamanych serc

Weed Dating czyli randka w plenerze

Zmysłowa randka w ciemno

Higieniczny pomysł na interes

23andMe pomysłem roku 2008

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top