Roślinne gniazdka pomysłem na firmę ogrodniczą

Wolly Pockets to miękkie gniazdka, w których sadzić można rośliny. Idealnie nadają się do umieszczenia ich zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Pojemniczki występują w 2 wersjach. Jeden rodzaj można powiesić na powierzchniach pionowych. Inne umiejscawia się na powierzchniach poziomych.

Wolly Pockets nie niszcą mebli tak jak doniczki ponieważ zabezpieczone są specjalną substancją. Jednocześnie zapewniają przewiew, dzięki któremu rośliny bez problemu mogą oddychać i się rozwijać.

Pojemniczki są robione ręcznie w Stanach Zjednoczonych z zastosowaniem ekologicznych technologii. Wszystkie produkty powstają z przetworzonych plastikowych butelek.

Wolly pockets nazywane też poziomymi ogrodami, najlepszymi przyjaciółmi ogrodnika i zielonymi inkubatorami. Zbudowane są modularnie. Można używać ich pojedynczo jak i w zestawach.

Najdłuższy wiszący pojemnik to wydatek rzędu 143$ (450 PLN), najmniejszy stojący kosztuje 29$ (90 PLN). Wszystkie artykuły dostępne są w trzech kolorach: czarnym, brązowym i kremowym.

Wooly pockets to ciekawa alternatywa. Z pewnością upiększą każde wnętrze od kawalerki po duży dom.
Dzięki swojej innowacyjności i uniwersalności zawojowały amerykański rynek.

Firma Wolly Pockets jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Jej filozofia to wysoki poziom usług i ochrona środowiska. Firma chętnie nawiązuje współpracę z przedsiębiorstwami o podobnej wizji.

Adres internetowy:

woollypocket.com

Foto: woollypocket.com

Zobacz też:

LEDniczki pomysłem na biznes

Freestone Innovations przedstawia: Fanbrella

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top