Sexy musli pomysłem na zdrowy biznes

Peter Ehrlich i jego płatki śniadaniowe Sexcereal od kilku miesięcy cieszą się ogromną popularnością w Kanadzie. Ile w tym prawdy a ile chwytów marketingowych, nie wiadomo. Istote jest, że na ludzi to działa. Obecnie na rynku afrodyzjaków, które zwiększają popęd seksualny jest wiele. Ale pomysł przedsiębiorczego Kanadyjczyka jest nieco inny. Bardziej subtelny, zdrowy. Wiele się mówi o ekologicznych produktach, zdrowej żywności. Mało kto badał je pod kątem wpływu na lepszą sprawność seksualną. I w tę lukę idealnie wpasował się Ehrlich.

Stworzył coś seksualnego a jednocześnie zabawnego. Czegoś takiego w branży zdrowej żywności brakowało – jak mówi. Oczywiście pomysł jest jego, natomiast składniki jakie należało zastosować zostały dobrane i opracowane przy współpracy z dietetykami i specjalistami od żywienia i kontroli jakości. Dwie wersje płatków, dla niej i dla niego, mają spowodować, że każda z płci będzie mogła poprawić swoją kondycję seksualną.

Płatki śniadaniowe obecnie dostąpne są w prawie 700 sklepach na terenie Kanady. Cena może wysoka, zobacz (sekcja: Dokumenty) ale jak tłumaczy pomysłodawca wynika z użycia rzadkich składników, które działają. Wersja dla mężczyzn zawiera m.in. Nasiona dyni, pyłek kwiatowy, borówkę czy czarny sezam. Panie w swoje wersji znajdą migdały, len, otręby, mieszankę imbiru, żurawinę czy nasiona słonecznika. Pomysł marketingowy rewelacyjny. Zresztą jak napisałem niedawno, to co związane z sexem, zawsze się sprzeda.


Artur Stasiak

Adres internetowy: sexcereal.com

Zdjęcia: sexcereal.com

 

Zobacz także:

Sklep ze zdrową żywnością dla dzieci – pomysłem na biznes

Deser dla odważnych

Płatki śniadaniowe przez internet pomysłem na biznes

Czujesz się czasem „zmieszany”? To pomysł dla Ciebie!

Alicja z krainy zakupów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top