Sklep ze zdrową żywnością dla dzieci – pomysłem na biznes

Świetny pomysł na interes. Sieć sklepów zaprojektowana przez specjalistów z dziedziny pediatrii zdobywająca właśnie wiele nagród i wyróżnień w Stanach Zjednoczonych.

Z siedzibą w Nowym Yorku sieć przygotowała specjalne zestawy pokarmów dla różnych grup wiekowych dzieci. Do lat 10 przygotowano „Grab + go” i „Mix + match”. Pudełka z jedzeniem są pokolorowane w odpowiedniej dla danej grupy wiekowej barwie, co pomaga uniknąć pomyłki i zawierają śniadanie, lunch, obiad + snacki. Wszystko w cenie 4,95 – 7,25$ za zestaw.

Założyciele firmy chcieli stworzyć całkowicie dziecięcy sklep z żywnością. Wszystkie potrawy przygotowane są ze Świeżych, specjalnie dobranych i organicznych składników. Wielkość odpowiada grupie wiekowej, zawierają owoce, warzywa i wszystkie mikroelementy potrzebne do zdrowego rozwoju dziecka.

Sklep , który mieści się w Nowym Yorku jest całkowicie przyjazny dla dzieci. Mogą spokojnie wejść do sklepu zabierając ze sobą specjalnie zaprojektowane małe wózki na zakupy.

Kids Fresh oferuje także lekcje gotowania dla młodych , oraz inne imprezy organizowane w „Kidchen”. Uczy wszystkich zasad zdrowego odżywiania. Ciekawostką jest to że wszystkie artykuły dostępne są w sklepie internetowym, tak, że rodzice mogą na bieżąco monitorować co ich pociechy jedzą. Zamawiają i następnie dzieci przychodzą bez pieniędzy po odbiór posiłków.

Ponieważ coraz większym problemem staje się nadwaga u dzieci, sklepy tego typu będą stawały się coraz popularniejsze. Otwiera się nowa możliwość, nisza rynkowa, która warto szybko zagospodarować.

Adres internetowy:

kidfresh.com

Foto: kidfresh.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top