Ślubny serwis maklerski pomysłem na biznes

Gdy nastąpi taka sytuacja, oczywiście nikomu takowej nie życzymy, można skorzystać z pewnego serwisu internetowego, o nazwie Bridal Brokerage. Działają na zasadzie biura maklerskiego, z tym że wyłącznie w branży ślubnej. Krótko mówiąc, odkupują oni anulowane śluby i wesela od jednych i odsprzedają je innym. Serwis powstał właśnie dla takich osób, które odwołały z jakiś powodów ślub. Mają oni szansę odzyskać przynajmniej część wpłaconych pieniędzy a przy okazji mogą uszczęśliwić inne pary, które za naprawdę niskie pieniądze mogą mieć swoją wymarzoną uroczystość.

Kto takie śluby kupuje? Ano Ci którym zazwyczaj się spieszy. Przykładem może być ciąża kobiety, wyjazd na dłuższy czas jednego z partnerów lub zwyczajnie niechęć do całego tego planowania. Zważywszy na to, że praktycznie to wszytko jest już zaplanowane a ewentualnymi dodatkowymi rzeczami zajmie się już firma Bridal Brokerage.

W Stanach Zjednoczonych co roku odwoływanych jest ponad 250 000 ślubów. Także ten akurat biznes ma tam rację bytu i z pewnością może być dochodowy.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: bridalbrokerage.com

Zdjęcia: bridalbrokerage.com

 

Podobne artykuły:

Kliknij i zmień nazwisko

Załóż własną firmę…ślubną!

Weselny poeta – przykładem sukcesu

Śluby w stylu indyjskim pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top