Stwórz własną grę planszową

Za pośrednictwem strony internetowej można stworzyć swoją własną autorską, grę planszową. Zaprojektować planszę, karty, pionki i wybrać inne niezbędne akcesoria.

Cała procedura jest tylko trochę skomplikowana. Należy w odpowiednim formacie stworzyć grafikę, wymyślić opisy kart i zdjęcia, wybrać pionki i ustalić regulamin. Na razie strona raczkuje, więc nie można samemu zaprojektować pionków, ale i taka opcja ma pojawić się w przyszłości.

Następnie całość zgromadzonych materiałów przesyłamy administratorom portalu. W tym momencie portal szacuje dla nas orientacyjny koszt wyprodukowania gry. Klient może ponieść koszt i zamówić grę tylko dla siebie, albo ustalić cenę sprzedaży i zaoferować grę w sklepie internetowym The Game Crafter.

Rejestracja jest darmowa, portal nie pobiera też opłat za wystawianie gier. Rości sobie prawo do połowy zysku ze sprzedaży i bierze na siebie wszelkie koszta związane z produkcją i dystrybucją.
Wyłączne prawo do gry ma jednak jej pomysłodawca. W każdej chwili może wycofać ją ze sprzedaży i zaoferować innemu dystrybutorowi jeśli nadarzy się taka okazja. 

Gry obecnie dostępne w sklepie internetowym kosztują od 7$ (21 PLN) do 30$ (90 PLN). Mimo niedawnego rozpoczęcia działalności klienci mogą wybierać spośród kilku kategorii gier: edukacyjnych, przygodowych, strategicznych czy religijnych. Dużą popularnością cieszą się gry stworzone na potrzeby przyjęć i prywatek.

Gra jest gotowa do wysłania w czasie od 1 do 5 dni od momentu złożenia zamówienia. Portal wysyła tez gry poza Stany Zjednoczone.

The Game Crafter jest na pewno ciekawą alternatywą dla gier komputerowych. Gry tworzone na potrzeby firm byłyby świetnym narzędziem w czasie wyjazdów motywacyjnych i niecodziennym upominkiem. 

Adres internetowy:

thegamecrafter.com

Foto: thegamecrafter.com

Zobacz też:

Regeneracja telefonów komórkowych pomysłem na biznes

Specialbike: czyli rower na specjalne zamówienie

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top