Świeży pomysł na biznes

Naklejka ta jest bardzo efektywna i pomaga śledzić od kiedy przechowujesz dane potrawy. Pozwala to zachować ład na półkach, zdrowie i zmniejszyć rachunki za codzienne sprawunki.

Jak działa Count On It?
Samoprzylepną nakleję wystarczy umieścić na artykule żywnościowym. Nakleić na wieczku słoika, torebce od mrożonek czy pojemniku. Naklejka powleczona jest specjalną warstwą, którą można zdrapać w odpowiednich miejscach i w ten sposób zaznaczyć datę, kiedy produkt został po raz pierwszy otwarty, zamrożony czy włożony do lodówki.

Kiedy weźmie się go do ręki po kilku dniach od razu wiadomo, czy nadaje się jeszcze do spożycia czy może do natychmiastowej utylizacji. Dzięki naklejkom można zadbać o zdrowie i nie wyrzucać dobrego jedzenia. 

Count On It jest do nabycia za pośrednictwem strony internetowej. Jedno pudełko zawiera 25 naklejek i kosztuje 1.99 £ (10 PLN).
Cena nie jest wysoka zważywszy, że korzystanie z tego systemu pozwala zaoszczędzić miesięcznie około 150 PLN.

Naklejki odniosły sukces w Wielkiej Brytanii. Sprzedawane są już w sklepach Lakeland na terenie całego kraju. Firma jest otwarta na zagraniczne formy współpracy, a przedsiębiorcy, którzy się na nią zdecydują z pewnością przyniesie duży zysk.

Adres internetowy:

count-on-it.co.uk

Foto: count-on-it.co.uk

Zobacz także:

Jak wypromować się za grosze…,

Jak założyć wymarzony biznes – krok po kroku.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top