Opiekunka poszukiwana – pomysł na biznes

I tu właśnie zaczyna się nasz biznes. Nasza firma zajmować się będzie jak to się ostatnio bardzo ładnie przyjęło HeadHuntingiem czyli w wolnym tłumaczeniu poszukiwaniem dobrych pracowników.

Nasza działalność opierać się będzie na wytycznych od rodzin dla których opiekunka będzie pracować.

Liczymy:

Biuro pośrednictwa nie wiąże się z dużymi kosztami rozpoczęcia działalności i jest chyba jednym z najtańszych pomysłów na własną firmę. Na początek potrzebować będziemy miejsce pracy za którą posłużyć nasze własne mieszkanie.  Potrzebować będziemy również komputera z Internetem i telefonu. Jeśli nie posiadamy takowych. Koszty wyniosą około 3000zł. Dodatkowym niezbędnym kosztem jest strona internetowa oraz reklama. Łączny koszt to około 5000zł. Maksymalne koszty wyniosą około 9000zł.

Ceny:

Za każdą opiekunkę jaką zdołamy zwerbować do pracy zleconej przez klienta otrzymywać będziemy wynagrodzenie w wysokości średnio 10% jej wynagrodzenia przez 3-5 miesięcy. Wszystko uzależnione jest od czynników takich jak wynagrodzenie pracownika oraz długości okresu pracy.

Zysk:

Załóżmy że opiekunka zarabia u państwa Kowalskich około 500zł i jest zatrudniona na okres 10 miesięcy. Przy takich założeniach miesięcznie wpływać nam będzie około 50zł. Rentowność przedsięwzięcia osiągniemy werbując 15 osób miesięcznie. 
Nasz realny zysk zacznie się po upływie dwóch miesiąca gdzie zarabiać będziemy około 3000zł. A z każdym miesiącem możemy zarabiać więcej.

Wydawać się może że jest to niepewny biznes, ale to tylko pozory. Zapewniając klientom pełen profesjonalizm możemy liczyć na wielkie obroty. Istniejące firmy nie maja większych problemów z utrzymaniu poziomu 30-40 zleceń miesięcznie.

przejdznaswoje.pl

Foto:issedinc.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top