Taxi na motorze skutecznie walczy z korkami

Trzy żółte taxi- motory już jeżdżą każdego ranka w okolicach Amsterdamu czekając na klientów (których nie brakuje), aby je zamówić wystarczy zadzwonić i podać miejsce oczekiwania (odbioru). Wszystko szybko i co najważniejsze na czas. A na tym najbardziej zależy biznesmenom.

Niedawno zaoferowali swoje usługi poprzez portal Bizztrip. Jest to strona dla ludzi, przedsiębiorców, którzy sami sobie kupują bilety. Kiedy kupują bilet pierwszej klasy , czy najtańszy, oferuje im się extra serwis jak ubezpieczenie visa, transport z lotniska do miejsca przeznaczenia itd.

Obecnie taxi na motorach stał się stałą usługą. Dzięki niemu nikt już się nie spóźni na swój samolot stojąc w gigantycznych korkach. Świetny pomysł by porozmawiać z liniami lotniczymi i zaoferować im usługę , lub firmą oferującym wynajem limuzyn, w miastach gdzie taka usługa jest popularna jak Nowy York – gdy kierowca wie, że nie zdąży podwieźć pasażera wystarczy wezwać motor.

Polska, a szczególnie Warszawa jest bardzo zakorkowanym miastem. Włodarze miasta tylko opracowują nowe plany. Brak chęci do realizacji, a jak już coś zrealizują to po kilku miesiącach trzeba już to naprawiać, światła kilka dni w tygodniu nie działają przyprawiając kierowców o ból głowy. No ale co zrobić, dopóki społeczeństwo będzie wybierać tych co więcej obiecują , a nie tych co są realistami dalej będziemy tkwić w tym. 

Świetny pomysł na biznes.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top