ulepszmnie.pl pomysłem na własny portal

Jak działa portal?

Na jego łamach realnie działające firmy umieszczają kreatywne zadania „z życia wzięte”.
Zalogowani uczestnicy wspólnot pomagają w rozwiązaniu stawianego w zadaniu problemu. Różne grupy społecznosciowe mogą ulepszać wyniki i wprowadzań modyfikacje rozwiązań.

Na samym końcu procesu do udziału włączają się pracownicy firmy, która opublikowała zadanie. Bacznie przyglądają się zaproponowanym rozwiązaniom i wybierają te ich zadaniem najlepsze. Członkowie grupy, która jest jego autorem, uzyskują punkty i wymieniają je na atrakcyjne nagrody. Proces jest przez cały czas pod kontrolą doradców RedesignMe.com.

Użytkownicy portalu czerpią z niego obopólne korzyści:

  • firmy mogą pozyskać kreatywnych i otwartych na innowacje doradców,
  • uczestnicy grup mogą zaprezentować swoje pomysły szerszemu gronu i stworzyć portfolio własnych owocnych projektów.

Niewątpliwą zachętą są nagrody, ale również możliwość zostania docenionym i znalezienia pracy w prężnie działającej instytucji. 

Z usług portalu korzystają zarówno małe przedsiębiorstwa, znajdujące się w fazie rozwoju jak i czołowi światowi gracze tacy jak producent herbaty Pickwick. Większość klientów to firmy wywodzące się z Holandii, gdzie mieści się siedziba portalu.

RedesignMe.com jest obecne na rynku od końca 2007 roku. Za opublikowanie zadania pobiera od przedsiębiorstw opłatę, w zależności od złożoności i charakteru zagadnienia. W zamian oferuje grupę ponad 3000 aktywnych członków, gotowych do współpracy. 

Przed wprowadzeniem produktu na rynek, kluczowe jest wcześniejsze przeprowadzenie analizy. Dzięki RedesignMe.com można to zrobić taniej niż zlecając przygotowanie raportu firmom zajmującym się badaniem rynku i w modny sposób. Przede wszystkim portal daje też szansę bezpośredniego dialogu z odbiorcami rynku docelowego. 

Adres internetowy:

redesignme.com

Foto: redesignme.com

Czytaj też:

Quirky czyli od marzeń do produkcji

Koniec ery pośredniaka

Hulu – czyli ciekawy pomysł na www

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top