Dochodowy stołek ze starych deskorolek

Dłuższe kawałki desek świetnie nadawały się według niego na nogi taboretu, a te krótsze na siedzisko. Po wielu próbach i błędach światło dzienne ujrzała nietypowa kolekcja stołków wykonanych z niepotrzebnych już deskorolek.

Meble te dobrze pasują do młodzieżowych wnętrz, komponują się idealnie w ośrodkach sportowych. Są szczególnie polecane tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Klientami firmy Deckstool są też domy studenckie i hostele.

Produkty cieszą się dużą popularnością. Z najnowszej kolekcji liczącej 18 modeli do sprzedania pozostały jedynie 3 sztuki. Każdy taboret jest inny. Różnią się wersjami kolorystycznymi, wzorami, a także szerokością (dla chudszych i grubszych użytkowników). Wszystkie stołki wykańczane są w fabryce w Pensylwanii przez doświadczonych pracowników.

Za jeden taboret trzeba zapłacić 199.99$ (584 PLN).

Firma Deskstool wykonuje też projekty na specjalne zamówienie. Produkuje stołki z desek nadesłanych przez klientów. Taboret taki kosztuje 179.99$ (525 PLN).

Żeby zapewnić klientom maksymalny komfort siedzenia, firma uruchomi niedługo sprzedaż specjalnych poduszek. Ich spodnia warstwa będzie pokryta gumą, co zapobiegnie zsuwaniu. Opcje kolorystyczne i dostępne wzory zostaną przedstawione wkrótce.

Przedsiębiorstwo Deckstool chętnie realizuje zamówienia zagraniczne po uprzednim uzgodnieniu ceny i formy transportu jest też otwarte na międzynarodową współpracę.

Adres internetowy:

deckstool.com

Foto: deckstool.com

 

Czytaj też:

Deskorolka z napędem 4 x 4

Pomysł na zjazd na Mnichu

Deska z dachu świata

Stół z karoserii czyli nietypowy pomysł na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top