WaterMill: Woda z powietrza pomysłem na firmę

Urządzenie to według zapewnień potrafi w ciągu dnia przekształcić powietrze w czystą wodę prawie 12 litrów. Wydawałoby się, że z niczego.

Ideą powstania tego przedsięwzięcia było ratowanie świata, tak przynajmniej twierdzi jeden z założycieli firmy. Całe urządzenie działa na zasadach kondensacji wyposażono w dodatkowy filtr i specjalny sterylizator. Co w połączeniu daje czystą , świeżą i niezwykle tanią wodę dostępną niemal na całym świecie i to bez rur.

Ile to kosztuje? Maksymalizacja zysku kosztem minimalizacji pobieranej energii ma swoją cenę. Dokładnie ponad 1200 $ (3500zł, . Sklep internetowy ma ruszyć na początku 2009 roku. Zakładając, że za kilka lat globalne ocieplenie klimatu zmniejszy znaczące zasoby dostępnej wody pitnej warto zastanowić się nad zakupem WaterMill już dzisiaj.

Firma twierdzi, że w 2009 roku ich produkt będzie najbardziej rozchwytywanym towarem. Zobaczymy. Jeżeli chciałbyś stać się dystrybutorem tego nowatorskiego urządzenia musisz koniecznie odwiedzić ich stronę internetową i jak najszybciej się z nimi skontaktować.

Wynalazca WaterMill powiedział, że najważniejsze jest stworzenie rzeczy inteligentnych. Maszyna sama dostosuje się do zmieniającego się otoczenia. Jeżeli włączysz je w lesie deszczowym będzie skanować co 3 minuty otoczenie i się do niego dostosuje. Nic prostszego. Ty tylko dostarczasz prąd.

Adres internetowy:

elementfour.com

Foto:elementfour.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top