Własna firma – świecące ubranka

Okazuje się, że niemowlaki i maluchy do 24 miesiąca życia nie potrafią same regulować temperatury ciała. Dlatego tak istotne jest wczesne rozpoznanie przeziębienia i związanych z nim stanów podgorączkowych. 

Dzięki produktom Baby Glow rodzice od razu zauważą zbliżające się niebezpieczeństwo po kolorze ubranka.
Śpioszki Baby Glow same zmieniają barwę gdy temperatura ciała przekroczy 37 stopni.

Wszystkie produkty dostępne są w 5 rozmiarach (od 0 do 18 miesięcy) i w trzech kolorach: różowym, niebieskim i zielonym. Kiedy temperatura ciała niebezpiecznie się podniesie ubranka zmienią kolor na biały.

Pomysłodawcą jest Chris Ebejer, który na stworzenie wrażliwej na ciepło garderoby poświęcił 6 lat wytężonej pracy.

Śpioszki są całkowicie bezpieczne, wykonane w 100% z bawełny, przyjazne dla dzieci i środowiska, można je prać w pralce i nie stracą swoich właściwości.

Ubranka Baby Glow będą dostępne na rynku od października tego roku. Właściciel firmy podpisał kontrakt w wysokości 12.5 milionów £ na produkcję 900 000 sztuk miesięcznie. Jedna para śpioszków będzie kosztować około 20£ (102 PLN). Na początku przyszłego roku ruszy produkcja śpiworka Baby Glow dla starszych dzieci.

O produktach rozpisywały się takie gazety jak Daily Mail, Telegraph czy The Sun.

Firma aktywnie poszukuje dystrybutorów na całym świecie. Dystrybutorzy Baby Glow w Polsce w obliczu krajowego boomu demograficznego byliby skazani na sukces.

Adres internetowy:

babyglow.uk.com

Foto: babyglow.uk.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top