Wonga czyli szybka pożyczka

W Wielkiej Brytanii powstał właśnie ciekawy portal finansowy z gatunku pożycz pieniądze w minute oddaj w 30 dni.

Wonga.com bo o nim właśnie mowa uprościł obsługę pożyczki do…2 suwaków na stronie. Jeden odpowiada za kwotę jaka Ciebie interesuje (można pożyczyć min. 50 funtów i max. 200), oraz na jak długi czas (max. 30 dni).
Zaraz po wybraniu odpowiednich wartości program wylicza kwotę pełnych odsetek i kosztów od pożyczki. Bez zbędnych formalności w dosłownie 1 min można wzbogacić się o potrzebne pieniądze np. na remont.

Najlepsze jest jednak to, że po kliknięciu przycisku akceptuje wypełnia się kilka informacji o sobie , banku na który ma być przelana kwota i w ciągu max. 1 godziny (z reguły dużo wcześniej) pieniądze są na naszym koncie.

Już w pierwszych tygodniach działalności firma zdobyła wielu klientów, którzy w 76% polecili ją innym swoim znajomym. A co najważniejsze 93% odwiedzających uznała, że strona jest bajecznie prosta w użyciu. Słowo wonga w slangu Londyńskim oznacza pieniądze.

Ciekawe kiedy takie strony powstania w Polsce. Póki co najpopularniejsza forma pożyczek jest nadal bardzo drogi kredyt od agentów…Provident oczywiście (też firma z Anglii).

Adres internetowy: 

wonga.com

Foto: wonga.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top