Wyjeżdżasz pod namiot i brakuje Ci sprzętu?

Tak dokładnie. Większość potencjalnych klientów tego typu urządzeń obawia się, że zakup będzie nieprzydatny. Stąd inicjatywa. Wypożycz, wypróbuj i oddaj bądź kup. A najważniejsze jest to , że wynająć można sprzęt nowy z najwyższej pułki cenowej. I najlepszych producentów.

Ceny zaczynają się od 29 Funtów za duży rodzinny namiot. Contented Camping – bo tak brzmi nazwa firmy oferuje w swoim sklepie namioty , łóżka powietrzne, stoliki, krzesła składane i całe, pułki, szafki. Generalnie wszystko co w trakcie dalszego wypadu przydać się może. 

Każdy klient na początku wybiera towar , który potrzebuje i na jak długo. Następnie oczekuje przesyłki i gotowe. Po okresie próbnym należy zwrócić przedmioty i podjąć decyzje czy chce się kupić takie nowe. Firma kieruje wówczas do odpowiedniego sklepu po odbiór towaru.

A co jest najlepsze w ich stronie? Ze można wynająć nawet kempingi. Firma cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Wielkiej Brytanii. Szkoda, że tylko tam usługa jest obecnie dostępna.

Adres internetowy:

contentedcamping.co.uk

Zdjęcia: contentedcamping.co.uk

Podobne artykuły :

Traveleyes- podróże dla niewidomych

Często podróżujesz na długich trasach? Zobacz jak możesz się wyspać

UrbanNomads – czyli turystyka ekstremalna

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top