X Targi Franchisingu „Franczyza 2012”

Targi Franczyzy już od dziesięciu lat przyciągają zarówno tych, którzy poszukują pomysłu na biznes, jak i tych, którzy takowy już prowadzą i chcą się z innymi tym podzielić.

Zwiedzający będą mieli możliwość wyboru ofert wystawców z różnych branż, np. gastronomicznej, finansowej, branży związanej ze zdrowiem czy urodą. Oprócz odwiedzania stoisk wystawców, każdy będzie mógł wziąć udział w wykładach, które będą prowadzone przez specjalistów i ekspertów w ramach Forum Szkoleniowego. Zostaną również wygłoszone i przeprowadzone prezentacje na temat rynku i perspektyw rozwoju przez przedstawicieli sieci franczyzowych z różnych branż.

W czasie tych trzech dni trwania targów wystawcy prezentują swoje pomysły na biznes. Równolegle odbywa się Forum Szkoleniowe, gdzie eksperci rozmawiają i dzielą się ze zwiedzającymi i słuchaczami swoją wiedzą o franczyzie i radzą jak wybrać najlepszy dla siebie biznes.

W tym roku potencjalni franczyzobiorcy będą mieli do wyboru blisko 100 systemów franczyzowych z kraju i z zagranicy. Dla wystawców to doskonała okazja do zaprezentowania swojego konceptu oraz możliwość porozmawiania z osobami poszukującymi „swojego” biznesu.

Organizatorem targów Franczyza 2012 jest firma konsultingowa zajmująca się doradztwem w zakresie franchisingu, współpracy agencyjnej i partnerskiej, PROFIT system. Więcej informacji na temat targów znajedziecie pod adresem franczyza.pl.

 

Adres internetowy: franczyza.pl

Zdjęcia: franczyza.pl

 

Podobne artykuły:

I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO 2012

ABRA – franczyza sposobem na własny biznes

Franczyza fitness 24/7

8 mitów franczyzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top