Zakładamy firmę – tylko gdzie ?

Jednocześnie rejestrując firmę w domu tracimy wiarygodność. Dla stworzenia profesjonalnego i wiarygodnego wizerunku firmy Euro-Office PMNW umożliwia rejestrację działalności pod prestiżowymi adresami w reprezentacyjnej dzielnicy Warszawy.

Usługi

Firma Euro-Office PMNW oferuje pełną gamę usług organizacyjnych pozwalających prowadzić działalność przy minimalnych kosztach i formalnościach związanych z prowadzeniem biura. Skorzystanie z oferty pozwala na oddzielenie strefy prywatnej i biznesowej. Korzystanie z outsourcingu biurowego dla przedsiębiorców jest powszechnym zjawiskiem w MŚP ( Małych i średnich przedsiębiorstwach). Usługa jest nowością na polskim rynku, która bardzo szybko zyskała rzeszę zwolenników. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z outsourcingu najczęściej bierze się z potrzeby zmniejszenia kosztów. Często przedsiębiorcy decydują się na tego typu usługi także by podnieść prestiż firmy.

“Jak mówią Paweł i Małgorzata Wojciechowscy właściciele firmy Euro-Office PMNW intencją wprowadzenia firmy na rynek było dostarczenie przedsiębiorcom funkcjonalnej i nowoczesnej oprawy biznesowej.”

Usługi firmy zostały stworzone z myślą o problematyce związanej z prowadzeniem Własnego Biznesu, oraz prawidłowym działaniu przedsiębiorstw w świetle obowiązujących przepisów. Dzięki kompleksowości oferta daje możliwość optymalizacji kosztów, co jest najważniejsze przy rozpoczynaniu działalności, jak również bieżącą kontrolę nad przedsiębiorstwem poprzez korzystanie z jednego usługodawcy. Mając na uwadze zmieniające się realia oraz oczekiwania otoczenia biznesowego Firma Euro-Office PMNW stale poszerza swoją ofertę.

Jest również otwarta na niestandardowe zlecenia. Poza pakietem usług „Wirtualnego Biura” firma posiada pakiet usług dodatkowych.

W skład oferty:

W ofercie firmy Euro-Office PMNW znajdują się m.in. usługi:

  • Wirtualne Biuro/Adres Siedziby czyli możliwość zarejestrowania firmy bez konieczności wynajmowania fizycznie biura.
  • Indywidualny Numer Telefonu odbierany nazwą Państwa firmy przez miłą i profesjonalną obsługę sekretarską, oraz transferowanie rozmowy na wskazany numer.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej czyli gwarancja odebrania każdego listu skierowanego do Usługobiorcy.
  • Odesłanie korespondencji do właściwego działu firmy po uprzedniej informacji o nadejściu przesyłki , a na życzenie przesłanie korespondencji fax-em lub mailem.
  • Sala konferencyjna by móc przyjmować swoich gości i kontrahentów w siedzibie firmy.
  • Sprzedaż gotowych spółek z o.o. czyli szybki start z prowadzeniem działalności.
  • Asystent, który usprawni działanie Państwa firmy.
  • Obsługa Prawna, pełen zakres
  • Obsługa Księgowa, od II połowy 2010 r.
  • Wyposażone pokoje biurowe/Instant Office/ kiedy fizyczne miejsce do pracy stanie się konieczne lub by zrealizować krótkoterminowy kontrakt.

 
Skuteczność przyjętych działań dzięki którym można zminimalizować koszta prowadzenia działalności została potwierdzona stale rosnącą liczbą firm, na rzecz których Euro-Office PMNW
świadczy usługi.

Z punktu widzenia młodego przedsiębiorcy usługa taka jest lepsza niż pokój w domu rodziców, gdyż:

– chroni prywatność,

– zmniejsza koszty (patrz poniżej),

– zwiększa wiarygodność,

– ogranicza do zera wizyty kontrahentów oraz urzędów pod adresem domowym

Ile to kosztuje? (patrz przydatne dokumenty  z prawej strony)

 
– Adres firmy – 1zł /  za pierwszy miesiąc ,

  – obsługa korespondencji -50 zł / miesiąc,

  – indywidualny numer telefonu 50 zł,

  – sala konferencyjna 10 os – 50zł / h,

  – jednoosobowy w pełni wyposażony pokój – 2000 zł/ miesiąc

Więcej informacji: Małgorzata Szwed-Wojciechowska Biuro Zarządu 22 556 82 70, kom. 509 71 61 00

e-mail: biuro@euro-office.waw.pl,

Adres internetowy: www.euro-office.waw.plwww.prestizowyadres.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top