Zaprojektuj swój indywidualny tatuaż

Firma, która za tym stoi to Amidio Inc. Zaprojektowała, pierwszy na świecie generator tatuażu. Aplikacja nosi nazwę Instattoo, która wykorzystuje unikalne algorytmy do sporządzania tatuaży. Jako że są one interaktywne, można jest w dowolny sposób modyfikować.

Aplikacja dedykowana dla iPad’ów i iPhone’ów. Do wyboru jest 12 stylów tatuażu, które definiują jego wygląd, począwszy od plemiennych, hieroglifów, po kwiatowe wzory i gwiazdy. To daje możliwość milionów kombinacji. Dostępnych jest 5 rozmiarów tatuażu: od S do XXL. Można wybrać tatuaż bardziej odpowiedni dla mężczyzny, kobiety bądź unisex.

Projektowanie tatuażu, jego stylu jest możliwe dzięki prostemu interfejsowi, który do dyspozycji ma użytkownik. Jest niezwykle fascynujący, wygodny, łatwy oraz zachęca do kreatywności i to tylko za jedyne 3 $. Każdy gotowy projekt można dowolnie przenieść np. na komputer a potem wydrukować. I już za takim wzorem naszego autorstwa udajemy się do profesjonalnego studia tatuażu, pokazujemy co chcemy uzyskać i niech już się martwi ten, który ma to wykonać na naszym ciele.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: instattoo.me

Zdjęcia:
instattoo.me

 

Podobne artykuły:

Tatuaż ? Poproszę. Zrób go i Ty.

Dr. Tattoff- studio de tatuażu

Casttoo oferuje gipsowe tatuaże

Problemy z pamięcią? Klasówka?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top