Zaoszczędź do 30% na rachunkach za prąd i ogrzewanie

Jest to możliwe dzięki nowemu reduktorowi ERD (urządzenie redukujące elektryczność, . Jeżeli z niepokojem czekasz na chwilę, kiedy listonosz przyniesie kolejny rachunek, skorzystaj z tego pomysłu!

Urządzenie ERD pozwala na istotne zmniejszenie wydatków na prąd bez osłabiania jego mocy. Obniża ono zużycie poprzez przechowywanie energii, która w innym przypadku zostałaby stracona. Ma to zastosowanie w przypadku domowych urządzeń indukcyjnych tj.: klimatyzacja, zamrażarki, chłodziarki, zmywarki, suszarki, pompy basenowe, odkurzacze itd.

W wielu gospodarstwach domowych w Europie, energia dostarczana do domu jest źle wykorzystywana. Średnio wykorzystujemy tylko 77%, a 23 % jest marnowane. Dzięki zastosowaniu urządzenia ERD ilość dobrze zużytej energii wzrasta do 97-98%.

Oprócz energii możesz również zwiększyć poprawne wykorzystanie ciepła. Dzięki temu urządzeniu, ciepło oddawane przez tylną część kaloryfera nie jest wydalane poprzez ściany na zewnątrz, a kierowane do środka wnętrza. Pozwala to obniżyć rachunki za ogrzewanie o 30%.

“Wzmacniacz ciepła” może być zamontowany na górnej krawędzi grzejnika lub za nim. Niezależnie od miejsca montażu będzie świetnie spełniał swoją funkcję.

Wspaniały pomysł na przetrwanie zimy i niestabilnych czasów.

Adres internetowy: 

energysavingcyprus.com

Foto: energysavingcyprus.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top