Zdrowe soki pomysłem na firmę

Poza sprzedażą i wyrobem środków do czyszczenia domu , tak jak już wspomniałem zestawy zawierają środki do pielęgnacji ciała, dziecka , a nawet specjalne środki dla zwierzaków domowych, obecnie sprzedawane tylko w USA i Kanadzie. Świetny pomysł dla przedsiębiorczych. Może warto sprzedawać takie zestawy w całej europie.
Jakimś cudem nigdy nie straciła swojej wizji produktu Gorilla Life, który jest to zielony napój wykonany całkowicie z organicznych alfalfa chlorophyll.

Od tamtego czasu minęło wiele czasu i wiele się w życiu Keith zmieniło. Dzisiaj jej produkt można kupić w sklepach z zdrową żywnością w Los Angeles i sieci supermarketów.
Jakiego typu biznes prowadzisz? Keith: Gorilla Life jest funkcjonującą firmą wytwarzająca napoje i jedzenie organiczne.

Moja inspiracja zostania biznesmenem pochodziła z wielu źródeł. Kiedy była w szkole średniej zostałam zarażona biznesem – podstawami biznesu podczas wymiany szkolnej. Moi rodzice prowadzili własny biznes, a mój dziadek był właścicielem dochodowego hotelu i klubu. Więc mam to we krwi – opowiada.

Czy musiałaś zmienić swoje nastawienie by osiągnąć sukces? Musiała – zanim drzwi do sukcesu mogły się otworzyć. Numerem jeden było skupienie się na jakimś czynniku. Musiałam zacząć skupiać się na jednej rzeczy bo w przeszłości robiłam wiele różnych zadań i wydawało mi się że je dobrze wykonywałam , ale to nie była prawda. Kiedy udało mi się usunąć wszystkie dobre chęci z głowy i życia udało mi się otworzyć te drzwi.

Koszty: 

– około 500 – 5000$ (w tym przypadku znana receptura zmniejszyła koszty znacząco, w innym wypadku potrzebne badania), 
– założenie działalności – 3000-4000zł- zobacz , reklama 1000 – 10 000zł, 

 
Zyski: 

– zależnie od kosztów wytworzenia jednej butelki – około 2-2,5zł na sztuce przy cenie 4 – 5zł 

Adres internetowy:

gorillalife.com

Foto: gorillalife.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top