ZenBurger – czyli zdrowy pomysł na firmę

Na śniadanie, lunch i obiad restauracje podawać będą potrawy imitujące te serwowane przez konkurencję: Kanapki z kiełbaskami, befsztykiem, kurczakiem, tuńczykiem. W asortymencie znajdą się również: ZenHotDog, ZenChicken twister, ZenShrimp i frytki.

Pierwszy lokal został otwarty na Manhattanie kilka tygodni temu. Wnętrze jest bardzo jasne, dominują kolory z lat 70-ych. W restauracji tej można też zjeść zupy organiczne, sałatki, lody nie zawierające mleka, organiczne napoje, oraz zestawy dla dzieci z zabawkami. Standardowy posiłek kosztuje około 7$.

Firma Zen Burger założona została przez James’a Tu, właściciela restauracji Zen Palate. Otwarcie kolejnego lokalu zaplanowano na połowę tego roku w Hollywood. Wegetarianie stanowią wciąż małą grupę w USA, jednak ich liczba gwałtownie rośnie. Grupą docelową właścicieli są osoby prowadzące dietę wegetariańską przez jakiś czas, a ich liczba jest ogromna. Tu twierdzi, że kluczem do sukcesu jest smak: „nie chcę żeby moi klienci wiedzieli, że to co jedzą nie jest mięsem.” mówi.

Biorąc pod uwagę ilość wegetarianów na świecie trudno wyobrazić sobie, żeby ten pomysł nie spotkał się z pozytywnymi reakcjami.

Adres internetowy:
www.zenburger.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top