Restauracja serwujaca jogurty wybierane przez klientów
Czytaj także

Jogurty zawierają mniej tłuszczu. Wchodząc powoli na zatłoczony rynek pewna mała firma z Kalifornii wpadła na ciekawy pomysł na interes i model wyróżniający ich z całej konkurencji.

Jogurtland
– miejsce gdzie każdy sam sobie wybiera jogurt jaki zje. Nakłada produkt na specjalne talerzyki i następnie za 0,30 $ za każdy dodatek czy to owoców czy soków dobiera resztę kompozycji. Aby łatwiej było stojącym w kolejce zapamiętać ile to kosztuje na koszulkach obsługi jest wszystko napisane.

Dodatkowym atutem pozy tym największym, że to klient bierze to co chce, a nie to co jest, jest wielkość porcji. Mało tego każdy klient wybiera między małą, średnią i duża porcją swojego jogurtu.

Jeżeli ktoś myśli o otworzeniu czegoś co jest związane z tą branżą to myślę, że jest to bardzo ciekawy pomysł na biznes. Na pewno znalazłoby się wielu klientów chcących zjeść dobry i zdrowy jogurt z dodatkami które lubią w przystępnej cenie.

Stawiając jakość na pierwszym miejscu mozemy liczyć na pewny sukces. Zwłaszcza, że w Polsce nie ma jeszcze takich barów/restauracji.

Adres internetowy:

www.yogurt-land.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20080917153101_jogurt.jpg