94wines podpowie jakie wino pasuje do Ciebie

Na łamach przejdznaswoje.pl wielokrotnie opisywaliśmy już ciekawe pomysły na biznes związanie z branżą winną. Wszystkie, chociaż na różne sposoby, starają się ułatwić klientom wybór odpowiedniego napoju. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Najnowsza propozycja z Królestwa Niderlandów to 94wines. Wina zamawia się poprzez stronę internetową producenta, która podpowiada jakie będzie najbardziej pasowało do danej osoby.

Zamawiający rozwiązują krótki test dotyczący własnych preferencji. 

Przykładowe pytania to:

  • Co bardziej ci smakuje: owoce czy orzechy
  • Co bardziej lubisz kawę czy herbatę
  • Co smakuje ci bardziej: cytryna czy śliwka

Na podstawie udzielonych odpowiedzi aplikacja podpowiada zestaw trzech win, które najbardziej przypadną nam do gustu. Na butelkach zamiast nazwy producenta lub regionu skąd pochodzą owoce, widnieją jedynie cyfry lub liczby, które odpowiadają numerowi ID zamawiającego.

W ofercie firmy znajdziemy aż 11 różnych propozycji. Są to wina białe, czerwone oraz różowe. Ceny win wahają się od 5,99 (24 PLN) do 7,99 euro (33 PLN) za butelkę.

Wina idealnie nadają się na prezent. Klienci mają okazję dołączyć do prezentu elektroniczną wiadomość, którą obdarowany może odtworzyć przy pomocy kodu znajdującego się na odwrocie butelki.

Adres internetowy:

94wines.com

Foto: 94wines.com

Czytaj też:

Brutus, Romeo i Paparazzi pomysłem na ironiczną winiarnię

Winethatloves pomysłem dla Ciebie

Spiralna piwnica na wino pomieści 2000 butelek

Winiarnia z historią pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top