Baterie słoneczne instalowane w godzinę

Modularne panele słoneczne tego przedsiębiorstwa są projektowane, wytwarzane i testowane w fabryce w Kalifornii. Kiedy są już gotowe, wysyła się je do klientów w gotowej formie i w wyznaczonym terminie. Pozwala to na skrócenie czasu montażu do niezbędnego minimum, a co ważniejsze wymaga tylko podłączenia urządzeń do instalacji elektrycznej.

Dzięki dostawie na czas, nabywcy nie muszą martwić się i wydawać dodatkowych środków pieniężnych na przygotowanie i zabezpieczenie placu budowy, montaż, okablowanie i zasilanie. Dodatkowo mogą być pewni, że panele słoneczne zostaną zamontowane według przyjętego harmonogramu.

Przedsiębiorstwo Sunpods ma w swojej ofercie bogaty wachlarz urządzeń:

  • SP100- panele słoneczne montowane na ziemi
  • SP200- panele montowane na dachach
  • SP300- stacje solarne do ładowanie samochodów elektrycznych
  • SP400- systemy zasilania awaryjnego używane do ochrony danych czy zasilania punktów sprzedaży wykorzystywane przez sektor rządowy i komercyjny

Dzięki zastosowaniu nowych krystalicznych ogniw, niektóre urządzenia są odporne na zniszczenia i mogą być instalowane w wymagającym otoczeniu.

W drugim kwartale 2010 roku fabrykę opuszczą pierwsze moduły do budowy generujących energię parkingów samochodowych. Idealnie nadające się dla szkól czy centrów handlowych. Z jednej strony będą one dawały cień, a drugiej produkowały czystą energię.

Zrewolucjonizowanie łańcucha dostaw pozwoliło firmie Sunpods na pozyskanie wielu zadowolonych klientów. Pomysł ten można oczywiście z powodzeniem wykorzystać w innych branżach. 

Przedsiębiorstwo Sunpods nieprzerwanie pracuje nad podniesieniem poziomu swoich usług, poszukuje partnerów oraz nowych inwestorów.

Adres internetowy:

sunpods.com

Foto: sunpods.com

Czytaj też:

Pavegen czyli chodnik generujący energię

Niebieskie dachówki pomysłem na słoneczny biznes

Słoma inaczej – pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top