Agencja oferuje reklamy z mchu i bakterii

Przedsiębiorstwo Curb poszerzyło w ostatnim czasie swoją ofertę o kilka innowacyjnych pozycji.

Wiele przedsiębiorstw, pragnących zwiększyć świadomość marki, zainteresowało się już reklamami wykonywanymi z mchu. Kępki mchu umieszcza się na powierzchniach, murach, w miejscach, gdzie za zwyczaj nie występują. Przy pomocy naturalnych substancji klejących nadają się im pożądany kształt i formuje napis lub logo. 

Ta forma reklamy budzi podziw i zainteresowanie przechodniów. Instalacja utrzymuje się w dobrym stanie przez 4- 5 tygodni, bez konieczności ingerencji. Reklama z mchu, która jest na bieżąco doglądana i pielęgnowana może stać się długo czasowym nośnikiem informacji i przetrwać o wiele dłużej.

Międzynarodowa prasa szeroko opisywała również drugą nowość w portfolio firmy Curb- GlowFungi. Specjalnie wyhodowane na ten cel bakterie można umieścić na każdej powierzchni i przykryć powłoką . Bakterie uformowane we wzory, obrazy, hasła reklamowe, zaczynają świecić po zmroku lub zgaszeniu światła. 

Instalacje wykonuje się na ścianach, podłogach, w środku i na zewnątrz budynków. Bakterie świecą w zależności od zamówienia klienta od 1 do 7 dni. Głównymi zamawiającymi są kluby nocne i dyskoteki, stąd druga nazwa tego nośnika reklamy: DiscoFungi.

Założyciele firmy, określają ja mianem, naturalnej agencji marketingowej, tak więc cała ich oferta jest nie tylko korzystna dla klientów, ale również dla otaczającego nas środowiska.

Adres internetowy:

curbmedia.com

Foto: curbmedia.com

 

Czytaj też:

Jak malować na budynku bez pozwolenia? CURB

Żywa zielona ściana pomysłem na biznes

Flogos reklamowa piana i pomysł na biznes

Nowe wcielenie Bum Box’a pomysłem na firmę reklamową

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top