BedBusters – sposób na stary materac

Masz zużyty materac i nie wiesz co z nim zrobić – wystarczy, że zadzwonisz do BedBuster i oni się nim zajmą. Za 100$ wyciągną z Twojego domu do 2 wielkich materacy – jeżeli będą musieli przejść więcej niż 18 schodów doliczą Sobie coś extra. 

A na czym oni zarobią, czyli potencjalnie Ty? Na recyklingu – dzisiaj jak pewnie wiesz to temat numer 1. Pomijam już sam fakt, że na tego rodzaju działalność Unia Europejska przygotowała spore dopłaty – na rozpoczęcie działalności + na prowadzenie, za przetwarzanie odpadów. 

Firma ma swoja siedzibę w San Francisco. Maszyna po przywiezieniu materacy do hali zajmuje sie ich rozbiórką. Ma czynniki pierwsze jak kiedyś zostały zbudowane: materiał, gąbki, sprężyny, elementy szkieletu materacy. Metal zostaje natychmiast sprzedany bo ceny surowców są dzisiaj wysokie więc i ceny skupu. 
Wszystko co jest w dobrym stanie zostaje zużyte- PONOWNIE!!. Tak jest nie dość że zarabiają na zabraniu starego materaca to jeszcze z nich tworzą nowe – tańsze od sklepowych i sprzedają w Stanach zjednoczonych. 

Amerykanie zrobili analizy i okazało się ze w samej Minnesocie w USA rocznie wyrzuca się 63 000 materacy (!!, . Tyle wyrzuca i min. tyle kupuje nowych. Tylko w jednym stanie , który jest mniejszy niż Polska – a ile w naszym kraju jest firm, które się tym zajmują?? Przekonaj się Sam. 

Adres internetowy:

bedbusters.com

Foto: bedbusters.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top