Bemz – czyli piękne narzuty na Twoje meble

Bardzo szybko reagująca na zapotrzebowanie firma zdobyła już dużą cześć rynku. Jest w stanie stworzyć każdy wzór zgodnie z oczekiwaniami klientów. Ale jak wiadomo nie mówimy tutaj o kilkuset klientach, a milionach, którzy kupują meble z IKEI – dlatego to jest tak rewelacyjny pomysł na własny biznes. Każdy z nich ma dokładnie to samo co inni, a większość lubi mieć coś innego, lepszego, albo po prostu takie jakie chce, a nie jakie jest w komplecie.

Na stronie firmy klienci mogą wybrać rodzaje sof jakie kupili, kolor i materiał z jakiego chcieliby mieć własne nakrycie. Wszystko odbywa się razem z transportem około 4 tygodni od dnia przyjęcia zamówienia.

Stosują tylko naturalne materiały jak bawełna, len i dodają stale nowe odmiany by usatysfakcjonować gusta klientów. Koszt około 200 Euro za nakrycie dla zestawu składającego się z 3 elementów ( 2 fotele + sofa).

Wspaniały pomysł na własny biznes- indywidualizacja to jest właśnie to. Każdy chce mieć coś co ma tylko on, a nie jak miliony innych. Ilu sami macie znajomych, którzy chcieliby wymienić kilka elementów kupionych w IKEI, a ilu chce kupić kompletnie nowe meble tylko dlatego, że obicia im się znudziły, a przecież taniej jest po prostu zmienić je.

Można stworzyć stronę internetową, która by nakładała od razu na wybrany model sofy wzór tkaniny. Koszt takiej gotowej strony oscylowałby w granicach 10 000zł. Myślę, że szybko by się zwrócił

Adres internetowy:
www.bemz.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top