Biurowiec tylko dla kobiet pomysłem na firmę

Budynek o dwuznacznej, wdzięcznej nazwie In Good Company („W dobrym towarzystwie” lub „W dobrej firmie”, oferuje przedstawicielkom płci pięknej miejsce do pracy, spotkań i nauki.

Wnętrza urządzone z gustem, w stylu loftów z pewnością zrobią dobre wrażenie na wszystkich odwiedzających. Drewniane podłogi, ceglane ściany i instalacje artystyczne mówią same za siebie. W budynku znajduje się sala konferencyjna mieszcząca 25 osób, sale spotkań mieszczące 4 osoby, otwarte przestrzenie do pracy, wydzielone miejsca z sofami, prasą i zielonymi roślinami.

Za darmo korzystać można z bezprzewodowego Internetu, uług kserograficznych, wody i niezliczonych ilości kawy. Pomieszczenia magazynowe, usługi recepcji i pocztowe dostępne są po uiszczeniu opłaty. Panie, które okazjonalnie zdecydują się na pracę w tym biurowcu muszą na członkostwo przeznaczyć 300$ rocznie, a te które chciałyby korzystać z przestrzeni biurowca na co dzień muszą wydać od 125 do 375$ miesięcznie.

W Stanach Zjednoczonych kobiety prowadzą około 10 milionów firm. W Polsce ich ilość przybywa z roku na rok, większość z nich nie ma w biurze własnej sali konferencyjnej, czy recepcji. Nasz rynek jest zatem obiecujący, a pomysł godny uwagi.

Adres internetowy:
www.ingoodcompanyworkplaces.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top