Biżuteria, którą lepiej nosić niż używać

I taki pomysł na biznes chcemy przedstawić, tym razem na przykładzie firmy Unikke Design. Głównym celem marki jest wyprzedzanie trendów, tworzenie biżuterii oryginalnej, ale przede wszystkim funkcjonalnej. Firmą kieruje, a zarazem jest projektantką, Olga Guzik. Stworzyła markę łącząc swoje pasje oraz chęć robienia czegoś, co będzie sprawiało przyjemność i satysfakcję.

Standardowe wzory biżuterii wykonywane są materiałów typowo jubilerskich (złota, srebra, kamieni szlachetnych). Natomiast chcemy zwrócić uwagę na nietypowe, czyli naboje, żywicę i prawdziwe róże. Oczywiście każdy szczegół biżuterii jest bardzo starannie wykończony. Taka jest również kolekcja Better Wear Than Use. Biżuteria z tej kolekcji wykonana jest z prawdziwych naboi w połączeniu z naturalnymi kamieniami oraz cyrkoniami. Celem było pokazanie jak przedmiot, który jest symbolem wielkiego cierpienia, można zmienić w swego rodzaju manifestację przeciwko przemocy.

Inne nietypowe produkty używane do wytwarzania biżuterii przez Unikke Design to żywica i prawdziwe, suszone róże. Oprócz tego firma oferuje możliwość dostosowania biżuterii do zamawiającego oraz możliwość stworzenia projektów indywidualnych. Chodzi o to, aby biżuteria, którą nosicie, miała oryginalny i niebanalny charakter. Bo wiadomo, każdy chce się czuć wyjątkowo.

Firma wystawia się na różnych targach, w Polsce i za granicą. Dodatkowo jej wyroby można zamówić poprzez stronę internetową firmy. Przykładowe ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty).

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: unikkedesign.com

Zdjęcia: unikkedesign.com

 

Podobne artykuły:

Ręcznie robiona biżuteria pomysłem na biznes

Bransoletki magnetyczne pomysłem na biznes

Użyteczna biżuteria miejska wskaże drogę…

Biżuteria z pomysłem i…odciskiem palca

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top