Ulga z automatu

Żeby kupić buty trzeba tylko wrzucić 5 GBP (26 PLN) do jednego z setek automatów ustawionych pobliżu klubów w centralnej Anglii. Baletki dostępne są w trzech modnych kolorach: czarnym, srebrnym i złotym oraz w trzech elastycznych rozmiarach: małym, średnim i dużym. W niedalekiej przyszłości wybór zostanie poszerzony o kolor różowy. Buty sprzedawane są w komplecie z gustowną torebką. Można do niej zapakować szpilki i spokojnie wrócić do domu.

Przedsiębiorstwo Rollasole uruchomiło też sklep internetowy z baletkami. Nadają się one idealnie do chodzenia po domu. Buty łatwo można zwinąć w rulon, włożyć do torebki i nosić na przykład w pracy.

Na rynku Brytyjskim pomysł odnosi sukcesy. Pojawiają się już nawet pierwsi konkurenci. Firma Afterheels sprzedaje podobne baletki. Są one dostępne w jednym kolorze: czarnym z różowym podbiciem i w 2 kolorach. Według właścicieli mają one istotną przewagę. Zrobione są z materiałów nadających się w całości do przetworzenia i dzięki temu są przyjazne dla środowiska.

Nigdzie na świecie nie ma chyba miłośniczek tańca, które nie byłyby zachwycone tym pomysłem.

Adresy internetowe:
www.rollasole.com
www.afterheels.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top