Zobacz więcej

Binokle eliminują światło oddawane przez przedmioty z drugiego planu i pozwalają graczowi na szybkie znalezienie piłeczki po nieudanym uderzeniu. Golf Ball Finder nie są okularami przeciwsłonecznymi i nie powinny być noszone przez golfistów w czasie gry. Ich opakowanie jest wyposażone w wygodny klip, który świetnie nadaje się do przypięcia do torby lub paska.

Klienci firmy mogą wybierać spośród 3 rodzajów okularów. V800 i V500 przeznaczone są dla graczy którzy noszą okulary korygujące. Oprawki zostały tak zaprojektowane, żeby zmaksymalizować wygodę. Gracze, którzy nie mają wady wzroku mogą również nabyć dwa wymienione już modele. Dodatkowo w ofercie są też binokle V200, które wyglądem w ogóle nie odbiegają od popularnych okularów dla sportowców.

Wszystkie pary kosztują 39,95 CAD (115 PLN) razem z eleganckim etui. Za dodatkową opłatą, na etui i wygodnym klipie, firma może umieścić logo dowolnej firmy. Ceny hurtowe dostępne są w przypadku zamówienia większego niż 48 sztuk.

Gra w golfa jest uważana w Polsce za sport elitarny. Ma coraz większe rzesze fanów a na antenie telewizyjnej pojawiają się pierwsze programy dotyczące nauki gry. Dyscyplina na ma w naszym kraju duże możliwości rozwoju. Okulary te zostały uhonorowane godłem produktu roku światowej federacji golfa.

Adres internetowy:
www.golfballfinders.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top