Bransoletki magnetyczne pomysłem na biznes

Zepter International kontynuuje długą tradycję promowania zdrowego stylu życia i otwartego umysłu i prezentuje unikalną kolekcję wspaniale wykonanej biżuterii magnetycznej.

Pole magnetyczne stymuluje strumień krwi przez niego przechodzący zwiększając jednocześnie poziom tlenu i sprzyjając lepszemu samopoczuciu, pomaga w przeróżnego typu dolegliwościach począwszy od artretyzmu, poprzez migrenę a skończywszy na reumatyzmie.

Korzyści jakie płyną z magnetoterapii, które związane są z przynoszeniem ulgi w różnego rodzaju bólach są udokumentowane przez ludzi, którzy doświadczyli tego rodzaju metody terapii. Ogólnie się mówi, że magnes wytwarza pewne środowisko w organizmie człowieka, które przyspiesza odzyskiwanie zdrowia. Pole magnetyczne stymuluje strumień krwi przez niego przechodzący, co zwiększa jednocześnie poziom tlenu i sprzyja lepszemu samopoczuciu.

Badania prowadzone przez ostatnie kilkanaście lat nad magnetoterapią doprowadziły do powstanie szerokiej gamy produktów, w tym również biżuterii – która pomaga w przeróżnego rodzaju dolegliwościach począwszy od artretyzmu, poprzez migrenę a skończywszy na reumatyzmie.

Panuje przekonanie, iż niektóre elementy biżuterii wpływają korzystnie na poszczególne części ciała, na których są noszone – np. bransoletki oddziałują na nadgarstek, ręce i palce, naszyjniki zaś na szyję i ramiona.

Sklep internetowy, w którym można nabyć taką biżuterię, tj. bransoletki ze żłobieniami w środku należy do firmy NetShops.pl. Ceny bransoletek dostępne są tutaj (sekcja: Dokumenty).

Teraz, każda kobieta może emanować wyjątkowym blaskiem nosząc mieniące się bransoletki i kolczyki. Nawet sama Kleopatra znała ich magiczną moc ozdabiając się magnesami, która to biżuteria pomagała jej utrzymać młodość i witalność.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: zepter-sklep.com.pl

Zdjęcia: 
zepter-sklep.com.pl

 

Podobne artykuły:

Biżuteria z pomysłem i…odciskiem palca

Nieśmiertelnik z polotem

Użyteczna biżuteria miejska wskaże drogę…

Drugie życie kolczyków

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top