CitizenShipper czyli przywieź mi paczkę

W USA także, ale tylko w niektórych stanach, ponieważ prawo kilku z nich zabrania podróżować na tzw. „stopa”. Teraz pewna Amerykańska firma poszła o krok naprzód oferując profesjonalną platformę do …przewozu towarów (listów, paczek, . Portal kojarzenia ludzi z potrzebą przewiezienia czegoś mniejszego, czy większego działa od Kwietnia i odnosi sukcesy. Firma sama zaznacza:

„Codziennie miliony amerykanów podróżują przez cały kraj z pustymi bagażnikami i wolnymi miejscami pasażerów. Używając sieci P2P CitizenShipper wypełnia tę lukę, łącząc ludzi z potrzebą przetransportowania czegoś”.

Zasada działania jest prosta. Jako nadawca tworzysz posta z informacją co i gdzie potrzebujesz przetransportować, zaznaczając do tego ile jesteś w stanie maksymalnie za tę usługę zapłacić. Zgłasza się chętny „podjęcia” tej paczki i resztę załatwia portal. Tworzy mapę dojazdu, oraz rozsyła maile z potwierdzeniem „dogadania” się stron.

Za niewielką opłatą można stworzyć bardziej profesjonalny widok swojej strony w portalu, po to by uwiarygodnić siebie jako rzetelnego i uczciwego użytkownika. Strona jest całkowicie bezpłatna, a płacić innym użytkownikom można poprzez paypal i kilka przelewów on-line.

Czekamy teraz na reakcję tradycyjnych firm przewozowych co zrobią z rosnącą popularnością takich usług. Czas pokaże, a my czekamy na Polską wersję takiej strony. Może ty ją zrobisz?

Adres internetowy: 

citizenshipper.com

Foto: citizenshipper.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top