Wyborowy bieliznes

Jenny postanowiła to zmienić i zajęła się bielizną. Za cel obrała sobie dwie rzeczy: piękno i wygodę. Dzięki niej klientki otrzymały dostęp do materiałów najwyższej jakości, a co najważniejsze same mogły skomponować poszczególne części garderoby.

Na stronie internetowej Evlove Intimates panie proszone są najpierw o wybór konkretnej części garderoby: staników, majtek, szortów itd. Kolejny krok to dobranie odpowiedniego materiału.

Mnogość koronek i paleta barw zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta. Opcjonalnie można też zdecydować się na doszycie ozdób: kokardek, różyczek, tasiemek itd. Komplet zaprojektowanej przez siebie bielizny kosztuje około 100$ (330 PLN). Standardowe artykuły dostępne są też w sklepie internetowym. Cena jednej rzeczy to około 35 $ (115 PLN).

Jenny Dombroski zanim otworzyła własne przedsiębiorstwo solidnie się do tego przygotowywała. Przez rok pracowała w miejscowym butiku z bielizną. Przyglądała się upodobaniom klientek i wnikliwie badała rynek. Jej starania przyniosły oczekiwany skutek. Evlove Intimates jest obecnie jedną z najlepiej rozpoznawanych marek bielizny w Chicago.

Adres internetowy:
www.evloveintimates.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top