Pocztówka z załącznikiem pomysłem na biznes

Nadawca zaczyna od wypełnienia odpowiedniego formularza. Należy w nim zawrzeć własne dane osobowe oraz niezbędne adresy. Kolejny krok to dodanie treści, która ma zostać wydrukowana na kartce. Format tekstu można dowolnie zmieniać wybierając rozmiar, kolor czcionki i układ tekstu.
Kolejny krok to wybranie obrazka, który ma pojawić się na froncie kartki. Obrazki można wybrać z nieprzebranej bazy portalu lub przysłać własną propozycję. Ostatnim krokiem jest wgranie załącznika, który odbiorca będzie mógł obejrzeć. Każdy załącznik zostaje opatrzony numerem/ kodem, który drukowany jest na kartce pocztowej.

Gotowe kartki pakowane są w przezroczyste koperty. Po jednej stronie widnieje wybrana grafika, a po drugiej adresy nadawcy i odbiorcy. Pocztówki wysyłane są priorytetem. Adresat po otrzymaniu kartki może zalogować się na stronie portalu i odtworzyć załącznik po wpisaniu odpowiedniego kodu. Nadawca otrzymuje wtedy automatyczną informację, że jego plik został obejrzany i ma pewność, że kartka dotarła już do miejsca przeznaczenia.

Pierwsze skorzystanie z serwisu jest bezpłatne, natomiast każde kolejne kosztuje 3 $. Zarówno poczta tradycyjna jak i elektroniczna mają swoje wady i zalety. Portal enthusem.com zdołał wybrać z nich to co najlepsze.

Adres internetowy:
www.enthusem.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top